top of page
  • Obrázek autoraInstagraf We Loop s.r.o.

Vaše svatba aneb 10 důvodů proč zrovna Instagraf


Chcete, aby po vašem neobyčejném dni zůstaly nádherné vzpomínky nejen ve vašem srdci, ale i formou polaroid fotek? Zde je 10 důvodů, proč si na svoji svatbu vzít instagramovou tiskárnu Instagraf.


1) Je to JEDNODUCHÉ

Jak Instagraf vlastně funguje? K vytisknutí vaší vzpomínky stačí přidávat fotky s hashtagem na sociální síť Instagram, jednoduše ve 3 krocích, a to: 1. Vyfoť 2. Označ a 3. Tiskni.

2) Malý velký stroj

Designový Instagraf na 4 nožkách nezabere skoro žádné místo, které můžete jinak využít na tanec a radovánky.


3) Zábavný společník

Bylo někdy focení nudné? Nemusíte se bát velkých front jako u klasického fotokoutku, které utlumí všechnu zábavu. V případě Instagrafu Vaši hosté mohou tisknout fotky odkudkoliv.

4) Vy se bavíte, tým Instagraf pracuje

Nemáte s ním vůbec žádné starosti, jednoduše určíte místo a čas a team Instagraf přijede, přístroj nainstaluje a příjemná hosteska se postará o to, aby každý dostal svou fotku.

5) Je to romantika

Vyberte si z jedinečných návrhů rámečků fotky, které vám přizpůsobíme na míru, nebo nám zkuste poslat návrh svého vlastního. Každý si tak odnese vzpomínku na váš jedinečný den. Více ZDE: www.instagraf.cc/svatba


6) Retro není out

Retro polaroidové fotky se vrací do módy, s nimi vaše svatba nikdy nezestárne.

7) Svatební přání

s Instagrafem si odnesete víc! Ke každé svatbě Instagraf nabízí jako dárek polaroid album, do kterého svatebčané věnují ručně psané přání do společného života novomanželů. Potěšilo by vás?

8) Pro každou generaci

Instagraf je pro všechny, od dětí až po prarodiče! Funguje sice na bázi Instagramu, ovšem příjemná obsluha zařídí, aby si svou fotku s nevěstou a ženichem odnesla i spokojená babička.

9) Legrace? To si piště!

Bojíte se, že se svatebčané nebudou chtít fotit? Nemějte strach! S vychytanými rekvizitami k focení všem vykouzlíte úsměv na tváři.


10) Instagraf není klasická fotobudka

Jelikož Instagraf funguje přes Instagram je jeho hlavní výhodou používání vámi vymyšlených hashtagů. Fotky tak dostanete nejen na svatbě, ale zůstanou vám od všech vašich přátel pod svatebním hashtagem.

Čeká vás velký den a přemýšlíte nad Instagrafem? Napište mi a ráda vám zodpovím všechny vaše dotazy.

dominika@instagraf.cz

#svatba #fotografie #nevesta

1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page