top of page
  • Obrázek autoraInstagraf We Loop s.r.o.

Jaké jsou Dny Marianne z pohledu Instagrafu?


Po delší odmlce se hlasím s novým článkem o největší nákupní akci roku - Dny Marianne. Říká se, že pro obchody jsou Dny Marianne tržbami v podstatě srovnatelné s Vánoci a není se čemu divit.


Slevy, slevy a zase slevy

Dny Marianne mají tradici již několik let a většinou dámské pohlaví velmi dobře slyší na pětipísmenkové slovíčko SLEVA. V časopisu Marianne, který je k dostání v každé trafice, vždy s dostatečným předstihem objevíte vloženou přílohu, kde naleznete stovky značek, které se účastní danou určitou slevou. Jen se přiznejte, že se pravidelně účastníte.

Doprovodný program

Nejkrásnější na akci Dny Marianne je ale vždy doprovodný program. Pokud přinesete do hlavní lounge, která se nachází na Ovocném trhu v Praze 3 účtenky, tak získáváte dárky. V letošním roce to byla pánev a spousta kosmetických drobností.

Jakmile si dárek vyzvednete, tak si konečně můžete užít uvolňující atmosféru stanu Dny Marianne. Většina značek zde provádí ochutnávky nejnovějších drinků, zkouší se zde nové produkty a samozřejmě jsme zde byli i my s naším Instagrafem.

Z prvu jsme s kolegou tipovali číslo, kolik se asi tak celkem za tří denní akci vytiskne fotek a víte co? Pořádně jsme se mýlili.

Celkem jsme vytiskli přes 1500 fotek.


Instagraf dostal pořádnou zátěž, ale vše zvládl bezproblémově. Většinu fotek jsme i nově posílali rovnou z tabletu na email a zároveň pro návštěvníky, kteří neměli Instagram jsme fotky tiskli z našich účtů, které jsou připraveny pro tento účel přímo na dané akce.

Vidíme se na další akci

David


1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page