top of page
  • Obrázek autoraInstagraf We Loop s.r.o.

Opravdu na velikosti záleží?Aneb výhody malých svateb!

Každá z nás od malička sníme o tom, jaký bude náš den D.

Představujeme si, jak v bílých princeznovských šatech kráčíme k vysněnému princi a slibujeme mu věrnost a lásku dokud nás smrt nerozdělí, na honosné velké svatbě.

A co takhle malá, komorní, romantická svatba?

Osobní zážitek


Svatba patří mezi nejvýznamnější dny našeho života. Je to společenský obřad spojující dvě osoby na základě jejich vzájemné lásky. Tedy jinak řečeno, je to Váš den, kdy si před svědky slibujete věrnost, upřímnost, oddanost v dobrém i ve zlém. Pro malou svatbu je důležité pečlivě vybírat hosty. Malým počtem máte zaručené, že seznam hostů budou tvořit jen nejbližší přátelé a rodina, kterým na Vaší společné cestě doopravdy záleží. Také se Vám nemůže stát, že by jste na někoho během svatební zábavy či hostiny zapomněli. Osobní zážitek tedy nebudete mít jen vy, ale i Vaši svatebčané. 

Méně stresu

S malou svatbou se také pojí menší starosti s organizací a plánováním. Se vším Vám určitě rády pomůžou družičky, babičky, kamarádky. Stačí vybrat místo a datum. Jelikož na Vaší svatbě bude méně lidí, budete mít celou dobu o všem přehled. Navíc svatební výzdobu si můžete snadno vyrobit sami, jako takzvané DIY. Nejen, že ušetříte, ale také nemusíte mít strach, že některé z pronajatých věcí se mohou zničit. Organizace malé svatby je daleko snazší. Zábava mezi menším počtem lidí bude probíhat přirozeně a nikdo se nebude nudit sám u stolu. Jednoduše řečeno dostanete možnost si Váš svatební den užít naplno. Více možností


Tlačí vás čas? Nechcete na nic čekat a chcete se vzít co nejdříve? Sníte o svatbě v zahraničí? Malou svatbu prakticky můžete uspořádat kdekoliv a kdykoliv. I na poslední chvíli. Malá komorní svatba Vám dává také možnost hodit za hlavu některé tradice a zvyky, pokud se Vám nelíbí. Máte i více možností na výběr svatebního místa či místa pro svatební hostinu. Můžete svatbu uspořádat na nějaké téma se speciálním dress codem. Nebo pokud se chcete vzít úplně alternativním způsobem, můžete se nechat oddat třeba pod vodou či během seskoku padákem.


Ušetříte Na malé svatbě se dá ušetřit spoustu peněz. Můžete DJ vyměnit za Spotify playlist. Svatební agenturu za své družičky. Pronájem hotelových pokojů za pronájem chaty. Fotografa a kameramana za chytrý telefon každého z Vás. Místo fyzických pozvánek vytvořte personalizované pozvánky online! Fantazii se meze nekladou. A  co s ušetřenými penězi? Zkuste je investovat například do svatební cesty, společného bydlení nebo pro zajištění budoucí rodiny. Nejdůležitější je, aby jste si svůj den D užili spolu a vytvořili si nádherné vzpomínky, které Vám zůstanou do konce Vašich společných životů. S láskou ke vzpomínkám, s úctou k Vám.

Dominika z Instagrafu83 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page