top of page
  • Obrázek autoraInstagraf We Loop s.r.o.

Objevte kouzlo podzimních svateb!

Co se Vám vybaví, když se řekne podzim? Dlouhé, sychravé a depresivní večery?

Nám se vybaví příležitost na barevnou, fotogenickou a romantickou svatbu. Proč by se Váš svatební den měl konat právě na podzim?Příjemná atmosféra


Příroda na podzim má mnoho podob. Barevné listí na stromech, na zemi spadané kaštany. Celá příroda se začíná vybarvovat všemi barvami. Každý se těší na podzim, protože podzim znamená romantické večery pod peřinou s vaší drahou polovičkou. Ve vzduchu je cítit láska. Nezapomenutelnou atmosféru vytváří paleta barev, oranžová, žlutá, tmavě červená a hnědá.


Fotogenická osobitá svatba


Nejen, že Vaše podzimní svatba bude hrát barvami, ale zároveň budete mít k dispozici ozdoby a doplňky přímo z přírody. Jako svatební dekorace můžete využít opadané barevné listí například na vyznačení cestičky, po které budete kráčet kupředu k manželství. Svíčky a dýně? Skvělá podzimní kombinace a zároveň kreativní doplněk. Skvěle se hodí i dřevěné dekorace. Kůra a špalky nebo třeba dřevěné jmenovky na stůl, které dodají svatbě nezaměnitelné přírodní kouzlo. Skvělý tip, jak se odlišit od klasických svatebních fotek je místo vyhazování rýže do vzduchu, vyhazovat podzimní listí.

A navíc kontrast svatebních bílých šatů s barevným listím je prostě super.Sezónní svatební menu Co nesmí chybět na dokonalé svatbě? No přece dobré jídlo a pití. Podzim má v tomto velkou výhodu, má co nabídnout. Do svého svatebního menu můžete přidat pokrmy s podzimní chutí. Co takhle zkusit jako předkrm husí paštiku s opečenými toasty a s brusinkami. Poté dýňovou nebo cibulovou polévku. která skvěle zahřeje po venkovním obřadu. Jako hlavní chod můžete zvolit plněnou vepřovou panenku se švestkovou omáčkou a bramborami. A na konec sladkou tečku jablečný štrůdl se šlehačkou posypaný skořicí. Na zapití a rozveselení svatebčanů poslouží svařené víno nebo grog. Můžete vyzkoušet i oblíbený nápoj Brňáků turbomošt (horký jablečný mošt s panákem jablkovice), který zaručeně každého zahřeje a rozveselí.Originální svatební zábava


Na podzimní kouzelné svatbě je potřeba nejen se pořádně najíst, ale hosty i originálně zabavit. Lampionový průvod, pouštění draků, vyřezávání dýně, pouštění létajících lampionů, to vše přidá na jedinečné romantické atmosféře.


Nesmíme samozřejmně zapomenout na náš svatební Instagraf. Můžete si nechat vytvořit grafiku rámečku, která bude charakterizovat Váš svatební den.

A jelikož podzim hraje všemi barvami, fantazii při tvoření grafiky svatebních rámečků se meze nekladou.Díky tomu dáte svatebčanům možnost, si odnést ze svatby vzpomínku, která bude navždy připomínat Váš jedinečný kouzelný svatební den.


S láskou ke vzpomínkám, s úctou k Vám. Dominika z Instagrafu


10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page