top of page
  • Obrázek autoraInstagraf We Loop s.r.o.

5 tipů na originální svatební zábavu

Svatba….sváteční spojení dvou zamilovaných duší, které se rozhodli spojit své životy a být si bok po boku do konce života. Svatba je o lásce, ale také o zábavě! Chcete, aby se na Vaší svatbě hosté dobře bavili a aby se na ní ještě dlouho vzpomínalo? Máme pro Vás pár tipů, jak na to!


1. Stahování podvazku 

Svatební krajkový podvazek je na svatbě doplněk mnoha žen. Svatební podvazek by se měl nosit na stehně levé nohy a nevěstě by měl přinést šťastné manželství, budoucnost a ochraňovat ji. O čem je tato hra? Ženich musí svými zuby sundat podvazek před všemi svatebčany. Rozhodně doporučujeme zařadit do Vašeho svatebního programu!


2. Dražba podvazku Poté co se podvazek ženichovými zuby sundá z nohy začíná další zábavná část, a to je dražení podvazku. Svědek nebo svatební koordinátorka se uchopí dražení a vyvolá startovací cenu podvazku. Muž, který nabídne za podvazek největší částku vyhrává. Peníze poté poslouží novomanželům třeba na jejich svatební cestu. Svatebčané se při dražbě pobaví a ženich s nevěstou budou mít pár korun navíc!


3. Tombola Vytiskněte si seznam výher a nalákejte svatebčany ke koupi losu. Pokud se Vaší svatby účastní více dětí, doporučujeme udělat i speciální dětskou tombolu. Pro větší efektivitu pojmenujte výhry specifickým názvem, aby svatebčany lákalo, co se pod názvem skrývá. Např. rajské potěšení (balíček rajčat), lovecká výbava (past na myš, lapačka na mouchy), božský klid (špunty do uší), něco na zub (kartáček a zubní pasta).


4. Svatební kvíz se zvedáním bot

Oba novomanželé si sednou na židli (každý na svou) zády k sobě. Každý z nich si sundá jednu botu a podá jí své polovičce. V průběhu hry moderátor (svědek) pokládá otázky, které mají odpověď buď “on” nebo “ona”. Můžete použít například otázky typu..


Kdo první řekl slovo svatba?

Kdo první řekl miluju tě?

Kdo z Vás mluví víc sprostě?

Kdo koho sbalil?

Kdo umí lépe řídit? 5. Svatební obraz Společně vytvořené dílo všech účastníku svatby, které Vám zůstane do konce života na památku. Připravte velké plátno a nechte každého se umělecky podílet. Je dost možné, že výsledný obraz nebude mít velkou uměleckou hodnotu, ale rozhodně se při jeho malování pobaví skoro každý.


Věříme, že jsme Vás inspirovali se svatební zábavou a že se na Vaší svatbě zabaví každý host.


S láskou ke vzpomínkám, s úctou k Vám.

Dominika z Instagrafu

35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page