top of page
  • Obrázek autoraInstagraf We Loop s.r.o.

TOP svatební barvy pro rok 2020!

Plánujete svůj nejkrásnější a jeden z nejdůležitějších dnů svého života a hledáte barevnou svatební inspiraci? Máme pro Vás seznam barev, které nejvíce letí v roce 2020! Třeba mezi nimi najdete svého favorita pro Váš svatební den. 1. Terakota Terakota barvy poslední dobou prostě letí! Pokud jste o nich ještě neslyšeli, tak Vám prozradíme, co Terakota barevná škála vlastně je. Terracotta pochází z latiny a znamená to “pálená hlína”. Jsou to tedy odstíny oranžové barvy, kamenité teplé barvy, oranžové, hnědočervené nebo i tmavě červené. Pokud přemýšlíte, jak na Vaší svatbu zakomponovat přírodní prvky či materiály, budou pro Vás terracotta barvy ideální volbou, protože k přírodním materiálům skvěle ladí.2. Klasická modrá neboli Classic Blue Každoročně americká společnost Pantone představuje barevné trendy pro nadcházející sezónu. Letos se touto barvou stala Klasická modrá, kterou se inspirovalo mnoho umělců, designérů a módních návrhářů. Klasická modrá má připomínat oblohu za soumraku. A proč si zrovna vybrat klasickou modrou barvu pro Vaší svatbu? Skvěle bude slušet družičkám, protože modrá barva padne každé ženě. Modrá zatím není tak populární a proto vaše svatba bude opět o něco originálnější. A nesmíme zapomenout, že v kombinaci s bílou vypadá prostě skvěle!


3. Blush neboli pudrová růžová

Jemnou růžovou barvou nemůžete nikdy nic zkazit. Skvěle se hodí na svatbu v jakémkoliv období. Jak by jsme tuto barvu popsali? Je elegantní, ale zároveň jemná, romantická. Růžové družičkovské šaty, pozvánky či růžové kytičky vypadají uchvatně! Kdyby jste chtěli tuto barvu kombinovat ještě s nějakou výraznější a tmavší a tím růžovou zvýraznit, doporučujeme například: bordó, tmavě šedou nebo tmavomodrou. Příkladem fotky se svatebních grafikou v barvě pudrově růžové, terakota či classic blue můžete vidět níže. Svatební grafiky děláme vždy na míru a kreativě se meze nekladou, ať si zvolíte jakoukoliv barvu.

Ať už si pro svou kouzelnou svatbu zvolíte jakoukoliv barvu, věříme, že bude nezapomenutelná a plná nádherných okamžiků plných lásky.

S láskou ke vzpomínkám, s úctou k Vám.

Dominika z Instagrafu

87 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page