top of page
  • Obrázek autoraInstagraf We Loop s.r.o.

Jak Instagraf tiskne vzpomínky lásky?

Svatební Instagraf je nezapomenutelná zábava, která nesmí chybět na Vaší svatbě. Jak Instagraf - instagramová tiskárna funguje a proč byste měli zkusit něco nového?Instagraf - více než klasický fotokotek

Instagraf funguje na odlišném principu než klasické fotokoutky. My v Instagrafu věříme, že nejlepší fotograf je každý z Vás. Proto tiskneme Vámi vyfocené a upravené fotky nahrané na Instagram. Každý na Vaší svatbě se může vyfotit kdekoliv a jakkoli. Poté si může fotku upravit libovolně podle jeho představ a sdílet na Instagram s hashtagem Vaší svatby a během pár sekund se fotka v Instagrafu vytiskne. Svatebčané si tak odnesou nezapomenutelnou vzpomínku.


Co když nemá někdo Instagram?

Žádný problém! Od toho je na místě naše milá usměvavá obsluha, která Vás vyfotí a nasdílí fotografii na náš skrytý Instagramový profil dělaný přímo pro Vaší svatbu. Fotku si tedy z Vaší svatby odnese opravdu každý.


Každý z nás je nejlepším fotografem

Klasické fotokoutky Vám umožnují si stoupnout před fotostěnu s vybranými rekvizitami usmát se, vyfotit se a dostat fotku. My děláme věci jinak. Máte možnost si zachytit a vytisknout momentky, které Vás zrovna napadnou. Například tatínek nevěsty si může vyvolat fotku z jejich společného dojemného tance, kdy si uvědomuje, že jeho dcera už nebude jen tatínkova holčička. 

Do našich služeb samozřejmě patří i ručně vyráběné fotostěny s rekvizitami.Svatební grafika fotky na míru pro Vás

Tiskneme polaroidové fotky. Víme, že retro není out. K sestavení grafiky přístupujeme individuálně a s radostí Vám uděláme grafiku na míru. Fantazii se meze nekladou. Ať už jste spíše pro minimalistický styl, květiny nebo něco více výrazného. Jak vypadá přístroj Instagraf? 

Přístroj Instagraf bude Vaším stylovým společníkem na svatbě. Jeho design nenaruší Vaší pečlivě vyladěnou svatbu. Nezabírá více jak metr čtvereční, stojí na čtyřech dřevěných nohác a v případě pěkného počasí může stát pod širým nebem.

Jediné, co na místě potřebujeme je elektrická zásuvka. Jste-li fandou technických parametrů, tak Vás jistě bude zajímat, že složit a rozložit Instagraf nám zabere maximálně 30 minut. Na vytisknutí dvou fotek mu stačí 13 sekund, nicméně v našem svatebním balíčku jich máte neomezeně.


Plánujete svatbu a líbí se Vám Instagraf?

Řekněte nám Vaše "ano" a pusťme se spolu do příprav!


S láskou ke vzpomínkám, s úctou k Vám.

Dominika z Instagrafu17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page